„Lekarz leczy, natura uzdrawia”

~Hipokrates

O Sklepie

Sklep Zielarsko-Medyczny Niezłeziółko to sklep dla ludzi szukających produktów, które sprzedają się same.
To miejsce dla bezpretensjonalnych miłośników wszystkiego co naturalne…
W atmosferze zrozumienia dla ludzkich słabości dowiecie się jak parzyć i przygotowywać mieszanki ziołowe, jak pomóc sobie i swoim bliskim.
Doświadczona i miła obsługa pomoże znaleźć przyczynę trapiących Was dolegliwości oraz przywrócić zachwianą równowagę poprzez dobór odpowiednich ziół, smakołyków, kosmetyków i doborowej literatury.
Jesteśmy sklepem stworzonym i prowadzonym przez osoby, które z pasją wykonują swój zawód i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta i klienta.
Służymy pomocą i fachową poradą. Staramy się by ceny były dostępne, a klient zawsze miło obsłużony.

Wierzymy, że zdrowy tryb życia, profilaktyka i leki naturalne to doskonały sposób na utrzymanie naszego organizmu w dobrej kondycji!
O niezliczonych właściwościach roślin i ziół rozprawiano już w starożytności.
Hipokrates powiedział: „Lekarz leczy, natura uzdrawia”. I my powinniśmy brać pod uwagę jego słowa,poszukując sprawdzonego sposobu na pokonanie wielu problemów zdrowotnych.
Przychodząc do naszego sklepu, w otoczeniu naturalnych zapachów darów przyrody, poznacie magiczne właściwości roślin i minerałów.
Nauczycie się jak w zgodzie z Naturą, a przede wszystkim z samym sobą – korzystać z dobrodziejstw dawnej i najnowszej wiedzy zielarskiej.
W miłej atmosferze i prowansalskim wystroju sklepu przepełnionym zapachem magicznych świec,napijecie się świeżo zaparzonych ziół i skosztujecie zdrowych smakołyków.
Życzymy Wam, abyście w naszych produktach odkryli moc natury niosącą zdrowe i wszystko co uczyni Was zdrowym i pięknym…

  • W Niezłymziółku znajdziecie wyłącznie naturalne zioła lecznicze, suplementy diety, ekologiczne herbaty, zdrową żywność,tabletki ziołowe, syropy, soki, oleje oraz kosmetyki z całego świata.

    Niezłeziółko